Upravit stránku

ZRUŠENÍ KONCERTU "Naše paní Božena Němcová"

V důsledku opatření, souvisejících s epidemií koronaviru, jsme se rozhodli zrušit plánovaný koncert "Naše paní Božena Němcová", který se měl konat 24. 10. 2020  v 18:00.
Zakoupené vstupné bude vráceno. 

Vánoční koncert stále zůstává v platnosti, dovolujeme si reagovat, až dle aktuální situace. Sledujte, prosím, aktuální příspěvky ze zámku na našich webových stránkách.

PROJEKT - ŠLECHTICKÁ SÍDLA V SOUZNĚNÍ...

U příležitosti 90. výročí úmrtí Emy Destinnové vás zveme k hudebnímu zastavení se na Zámku ve Stráži nad Nežárkou, který se uskuteční 25. 7. 2020 v 19:00

Součástí tohoto večera je hudební vystoupení IN CONCERTO v podání Jiřího Škorpíka a Davida Uličníka (členové vokálního seskupení 4TET), uvítací přípitek a setkání s majiteli zámku a večerní prohlídka zámku.

Předprodej vstupenek přes e-mail zajišťuje pí. Jitka Bláhová: jb.Jitka.blahova@seznam.cz nebo přímo přes mobil: 737 256 811. Vstupenky lze také zakoupit v den koncertu přímo v objektu zámku.
Cena základní vstupenky je 550 Kč a VIP vstupenky 1050 Kč.

Zakoupením VIP vstupenky podpoříte Nadaci Rozum a Cit, která dlouhodobě pomáhá a podporuje myšlenku náhradní rodinné péče v ČR.

Nahoru